.náhodné snímky z 1. ledna: hepy meow år!

leden v Brně

Na Silvestra bylo standardně černo a omrzlo. Cestou k poštovní schránce jsem nepotkala ani atom sněhu. Prvního ledna jsme se ale náhle probudili do bílého světa. Po mocném nočním ohňostroji Krno zahalil - zřejmě - jakýsi podivný radioaktivní spad. Celé město je vylidněné. Na Mifkově jsem cestou do práce potkala ve sněhu dvě rukavice a na Nových sadech srolovanou ponožku, takže usuzuji, že se na trase osmičky rozpadl na prvočinitele nějaký člověk. Doufám, že nebude platit "jak na Nový rok, tak po celý rok", protože by to znamenalo, že bude furt strašná zima, práce a snaha cosi marně narychlo fotit, když zrovna někam spěchám. Zní to vlastně docela realisticky, že :)

Galerie • 2016 01 01 - Nový rok v Krně [7 fotek]

EDIT: Bohužel došlo 8.-9. února 2016 k problémům na serveru a já blbečka jsem dnes manipulovala s fotkama, které UŽ nebyly v tabletu a JEŠTĚ nebyly v počítači, no a HQ originály se při načítání z databáze nedonačítly a z poloviny se rozbily... Posbírala jsem aspoň menší náhledy z Twitteru a druhého disku, ty mají 1024px na šířku... bohužel nejsou všechny (5 ze 7). Google cache ani Archive.org tentokrát nebyli nápomocní. Achjo. Aspoň že kočičí tlápičky z konečné stanice zůstaly zachovány {fig.3}, ty mě nejvíc mrzely.

Už jste si dnes udělali zálohu?...
[10.2.2016]
Komentáře

Víš, proč nasněžilo? Aby těm vločkám u Ellinor nebylo smutno :). Můj rok s očičkatostí nad stolem bude určitě krásný, měj taky takový!

Přidat komentář