.očičkatost 2016: holky jako z plakátu... ehm, kalendáře

očičkatost

V pátek jsem vám ukázala nový web pro očičkatost.cz. Sobotní hodinu navíc jsem strávila úpravami obrázků (stejně jako celou neděli) a dobré to je!

Poslední měsíc jsem začala mít dojem, že to nestihnu, nedokážu zaplatit a kalendář snad ani nebude. Ovšem! Nastal významný obrat! Včera (v sobotu) jsem padla do pařátů kreativnímu týmu, skládajícího se z Evíska (má řešení na všechno od prodeje až po dobrý pocit), Nexe (ultimátně vyřešil finální tiskové PDF a rezolutně řekl: STO kusů!) a Jesisem (marketingový specülajista, co má větší přehled o hvězdičkách na tvítrech, než já). Jsou NADŠENÍ a AKČNÍ a nějak se stalo, že po prvnotním šoku se mi všechno zdá mnohem realizovatelnější včetně backup plánů, možností distribuce, řešení, co dělat, abych v neprodaných kalendářích nemusela spát jako pan Škrdoch a taky jednoho milého tlapkavého detailu (to be announced).

S radostí vám tedy představuji všech 12 obrázků, které budou přítomny ve finálním kalendáři, a to včetně těch čtyř, co ještě nikdo na internetech neviděl. Těch poměrových nevyrovnaností si nevšímejte, je to v řešení. Sice jsem tyhle obrázky nenatiskla na jaře a nedistribuovala v září, jak se v kultuře čokoládových mikulášů očekává, ale Vánoce jsou až za dva měsíce. Určitě to nějak zvládneme.

Už víte, která je vaše oblíbená?


Komentáře

Očičkatost mě nadchla, blog se mi líbí, kalendář vypadá skvěle, gratuluji k dobrému marketingu, to není jen tak lehké, propagovat své výrobky. Přeji úspěšný prodej a šťastnou ruku při malování. Obrázky jsou nádherné.

Přidat komentář