.pf 2006

Jedno z prvních PF, které jsem kdy zveřejnila; to nejstarší. V roce 2005 jsem tyhle věci rozesílala hlavně po HofyLandu a výjimečně mailem. Font je celý rozklepaný, protože jsem ho dosazovala v Malování (nedivím se mu!); nic jiného pro editaci obrázků na školních počítačích nebylo. Obrázek ještě není můj - autorem je Dorian Cleavenger a poselství je sice poněkud naivní, ale je to už deset let, tak co...

[ Historii všech rionkových péefek najdete pod tagem PF. ]

V té době jsem byla ve třeťáku a mocně adorovala divné fantasy ilustrátory se specifickým rukopisem, jako jsou například Luis Royo a Victoria Francés. Akademičtí výtvarníci (by) můj vkus samozřejmě označili za pokleslý; můj přístup ke kresbě lidského těla je přece zvrácený a ty oči mi z toho úplně absurdně lezou, tak nemůžu očekávat, že by mě někdo bral vážně! Hehe.

Vida. Odmaturovala jsem, přežila jsem, několikrát jsem se přestěhovala, podala přihlášku na VOŠ. Vyšlo CD The Open Door a já jsem se rozhodla na koleně vytvořit první web. Byl to zajímavý rok (i když jsem si ve městě vždycky připadala strašně ztracená) a lámaly se ledy.
[28.12.2015]

Přidat komentář